Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

 

BEZPIECZNE WAKACJE

Jak co roku, w wakacje, Inspekcja Sanitarna promuje aktywny i BEZPIECZNY wypoczynek.

 

Czytaj więcej

 

WYTYCZNE DLA ŻŁOBKÓW I PRZEDSZKOLI (aktualizacja)

 

 

Informujemy, ze ukazała się aktualizacja wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 lipca 2020 r. (III aktualizacja) dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami:

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo epidemiologiczne podczas wyborów prezydenckich

Zapraszamy do zapoznania się z Wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego podczas wyborów prezydenckich.

https://www.gov.pl/web/zdrowie/wytyczne-mz-i-gis-dotyczace-zasad-bezpieczenstwa-epidemiologicznego-podczas-wyborow-prezydenckich

Czytaj więcej

Pamiętajmy o maseczkach.

W PRZESTRZENI OTWARTEJ: ALBO DYSTANS SPOŁECZNY ALBO MASECZKA

Jeśli w przestrzeni otwartej masz możliwość zachowania 2 metrów odległości od innych, nie musisz zasłaniać ust i nosa. Możesz więc spacerować, jeździć rowerem, chodzić po ulicy, parku, plaży czy parkingu bez maseczki – ale tylko wtedy, gdy zachowasz odpowiedni dystans społeczny.

 

Czytaj więcej

INFORMACJE DOT. POSTĘPOWANIA Z DZIECKIEM W WIEKU PRZEDSZKOLNYM W KONTEKŚCIE AKTUALNEJ SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ ZWIĄZANEJ Z SARS-CoV-2

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grodzisku Mazowieckim zamieszcza poniżej materiały przekazane przez SEAS Polska dotyczące postępowania z dzieckiem w wieku przedszkolnym w kontekście aktualnej sytuacji epidemiologicznej (COVID-19).

Czytaj więcej